Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravux Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Špeciálne akcie podľa destinácie
Typ zájazdu

Ostatné
Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotela


Vyberte si krajinu

x Zrušiť filter

Dovolenkujte v hoteli s aquaparkom - vyberte si niektorí z týchto

Aquaparky. Kto by ich nemal rád? Vybláznia sa v nich malí i veľkí. Široký výber bazénov - od plaveckých až po relaxačné, šmykľavky, adrenalínové tobogány. Čo by ste povedali, keby ste mali takéto niečo aj na dovolenke? Priamo pri vašom hoteli?

Hotel Olive Garden

3 a pol hviezdičkový hotel s all inclusive leží na Rhodose, neďaleko mestečka Lardos. Nájdete ho uprostred krásnej olivovej záhrady a len 350 metrov od dlhej piesočnato-kamienkovej pláže. Okrem toho je výborným východiskovým bodom pre výlety. Dovolenkujúcim sú k dispozícii bazény, slnečníky a lehátka, bary, posilňovňa, amfiteáter

No najväčším lákadlom je nedávno postavený vodný park, ktorý je súčasťou hotelového komplexu. Za cenu už od 748 eur i s príplatkami a letenkou sa to naozaj oplatí. Využite ju už začiatkom júna.

Hotel Olive Garden

Zdroj obrázka: solvex.sk

Hotel Eri Beach & Village

Rozsiahly 4-hviezdičkový hotelový komplex s all inclusive sa nachádza na Kréte, v letovisku Hersonissos. Nájdete ho pri skalnatom výbežku priamo pri mori s dvomi plážami - kamienkovou i piesočnatou. Okolie je plné barov, diskoték, reštaurácii a nákupných možností.  Priamo v hoteli sú k dispozícii mini supermarket, bary, bazény so sladkou aj slanou vodou, 2 tenisové kurty, či mini disco. 

Hotel sa okrem toho môže pochváliť aj vlastným aquaparkom. Neváhajte a odštartujte leto v tomto skvelom hoteli. V cene 838 eur i s príplatkami a letenkou je toho viac než dosť.

Hotel Eri Beach & Village

Zdroj obrázka: solvex.sk

Hotel Royal Park

Moderný 4 a pol hviezdičkový hotel s all inclusive sa nachádza v Bulharsku, v letovisku Elenite. Je obklopený zelenou záhradou a nachádza sa priamo pri piesočnatej pláži. Očarí vás jeho elegantný interiér a vysokokvalifikovaný personál. Ku komfortnej dovolenke prispeje napríklad i piano bar, á la carte reštaurácie, vonkajšie bazény, SPA centrum, minigolf či bowling.

Hotel má takisto vlastný Aquapark Atlantida, kde máte bezplatný vstup. Vyberte sa sem s nami už v druhej polovici júna. Cena 538 eur i s príplatkami a letenkou je viac než výhodná.

Hotel Royal Park

Zdroj obrázka: solvex.sk

Planeta Hotel & Aqua Park

Luxusný 5-hviezdičkový hotel s all inclusive leží na bulharskom Slnečnom pobreží. Len 5 minút od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora a pár minút chôdze od promenády plnej obchodíkov, kaviarní, reštaurácií či kolotočov. Môžete sa tešiť na kvalitné hotelové služby, top ubytovanie a výbornú stravu. Ďalej tu nájdete saunu, jackuzzi, turecký kúpeľ, bazény, salón krásy i požičovňu aút. 

A ako už samotný názov hotela hovorí, priamo v areáli máte k dispozícii aj aqupark. Dovolenkovať tu môžete už od druhého júnového týždňa len za 498 eur i s príplatkami a letenkou.

Planeta Hotel & Aqua Park

Zdroj obrázka: solvex.sk

Hotel DIT Evrika Club

Špičkový 4 a pol hviezdičkový hotel s all inclusive na obľúbenom bulharskom Slnečnom pobreží pozostáva až zo 4 pavilónov. Tešiť sa môžete na vodné športy, jacuzzi a animačné programy. V areáli je tiež jedinečný komplex bazénov atypických rozmerov, nachádzajúci sa v prekrásnej záhrade s preliezačkami. 

Priamo v tejto záhrade nájdete aj aquapark, určený najmä deťom. Rodinná dovolenka v takomto skvelom hoteli bude nezabudnuteľná. Cena sa začiatkom júna pohybuje okolo 688 eur i s príplatkami a letenkou.

Hotel DIT Evrika Club

Zdroj obrázka: solvex.sk


Pozrite si tiež:

Najlacnejšie dovolenky pre vašu rodinu

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00