Dovolenka s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do
Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu


x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Typ zájazdu

Ostatné


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu
x Zrušiť filter

Informácie o náspoďte s nami nie len do Bulharska

Na úvod by sme sa chceli úprimne poďakovať všetkým Vám, ktorí ste využili a využívate služby našej cestovnej kancelárie. Najmä vďaka Vám, našim váženým zákazníkom, bola pre nás sezóna 2023 úspešná. Veríme, že zachováte ku nám Vašu priazeň aj do budúcna, a opäť si vyberiete z našej ponuky na letnú sezónu 2024.

V uvedenej ponuke nájdete širokú paletu rozmanitých dovoleniek do mnohých destinácií, ako je naša srdcovka Bulharsko, grécke ostrovy Kréta a Rodos, Mykonos ale aj Turecko.

Tak ako v predchádzajúcom období aj teraz môžeme skonštatovať, že cestovná kancelária Solvex je stále odborníkom č. 1 pre destináciu Bulharsko na slovenskom a stredoeurópskom trhu cestovného ruchu. Do dovolenkových destinácií Bulharska najviac slovenských turistov letecky prepravila práve naša cestovná kancelária. Navyše, aj pri ostatných ponúkaných destináciách ako sú Kréta, Rodos, Mykonos či Turecko patríme medzi najúspešnejších slovenských touroperátorov.

Aj v sezóne 2024 budú naše letecké zájazdy organizované zo všetkých najvyužívanejších komerčných letísk na Slovensku (Bratislava, Košice a Poprad) . Ako tradične, leteckú dopravu zabezpečujeme renomovanými leteckými spoločnosťami.

O vysokých kvalitách cestovnej kancelárie Solvex svedčia fakty, že ako jedna z mála cestovných kancelárií na Slovensku    vlastníme certifikát manažérstva kvality EN ISO 9001:2015. V roku 2023 sme úspešne prešli recertifikáciou tohto systému kvality Európskej únie, čo opäť potvrdilo kvalitu a odbornú spôsobilosť manažmentu a pracovníkov cestovnej kancelárie a teda aj vysokú úroveň ponúkaných služieb.

Zároveň, naša CK SOLVEX s.r.o. patrí do vysoko exkluzívnej skupiny spoločností v Slovenskej republike, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá ekonomického hodnotenia podlá štatistického prediktívneho modelu Dun & Bradstreet. Kredibilita spoločnosti dosahuje najvyšší stupeň AAA. O uvedenej skutočnosti svedčí udelenie príslušného osvedčenia.

SOLVEX je spoločnosť rastúca a stabilná , a práve preto sa nám podarilo, ako jedinej spoločnosti z oblasti  cestovného ruchu získať ocenenie Bonitný Podnik a ako dôkaz toho aj pečať BONITY. Takisto získala prestížne ocenenie – pečať STABILITY. Pečať Stability udeľuje Národné informačné stredisko Slovenskej republiky a Slovenská informačná a marketingová spoločnosť na základe hodnotiaceho systému, ktorým sa zhodnotila bonita komerčných subjektov, ktoré podnikajú na území Slovenskej republiky.

S kvalitou a so zvyšovaním dopytu po našich službách, rastie aj naša sieť pobočiek, ktoré dnes nájdete v Bratislave, Poprade, Prešove a v Košiciach.

Na našich pobočkách sa na Vás tešia školení pracovníci, ktorí Vám ochotne a profesionálne poradia pri výbere vhodnej dovolenky a správneho hotela, z ktorých mnohé naši zamestnanci osobne navštívili.

Prajeme Vám len tie najpríjemnejšie spomienky a nezabudnuteľné zážitky z dovolenky strávenej s nami.

Informácie

Viac informácií

Poďakovania klientov

Viac informácií

Hľadám spolucestujúceho

Viac informácií

Katalóg LETO 2024

Viac informácií

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00