Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

flag-sk flag-cz
Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu

x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava

Typ zájazdu


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu

x Zrušiť filter

Informácie o náspoďte s nami nie len do Bulharska

Kancelária

Na úvod by sme sa chceli úprimne poďakovať všetkým Vám, ktorí ste v uplynulých rokoch využili služby našej cestovnej kancelárie. Veríme, že Vašu priazeň nám zachováte a opäť si vyberiete z našej ponuky na letnú sezónu 2018. V nej nájdete širokú paletu rozmanitých dovoleniek v mnohých destináciách, ako je naša stálica Bulharsko, talianske regióny Kalábria a Sicília, grécke ostrovy Kréta a Rodos, ale aj Turecko či obľúbená Čierna Hora. Novinkou sezóny Leto 2018 je Taliansky Jadran a Chorvátsko.

Najmä vďaka Vám, našim váženým zákazníkom, bola pre nás sezóna 2017 úspešná a sme radi, že ste sa tešili nielen z našich stabilných destinácií, ale aj z noviniek, ktorými boli Čierna Hora, Kalábria a Sicília. Tak ako po iné roky, môžeme skonštatovať, že cestovná kancelária Solvex je stále špecialistom č. 1 pre destináciu Bulharsko a Čierna Hora na slovenskom a stredoeurópskom trhu cestovného ruchu, keďže najviac slovenských turistov do Bulharska a Čiernej Hory letecky prepravila práve naša cestovná kancelária. Navyše, aj pri ostatných ponúkaných destináciách, ako sú Kalábria, Sicília, Kréta, čí Rodos patríme medzi najúspešnejších slovenských touroperátorov.

Aj v sezóne 2018 budú naše letecké zájazdy organizované zo všetkých významných letísk na Slovensku (Bratislava, Košice, Poprad a, Sliač) i v Českej republike (Praha, Brno a Ostrava). Ako tradične, leteckú dopravu zabezpečujeme renomovanými leteckými spoločnosťami, ako sú napríklad Bulgarian Air Charter, Travel Service, Bulgaria Air AD, Mistral Air a Montenegro Airlines.

Ako jedna z mála cestovných kancelárií na Slovensku vlastníme certifikát manažérstva kvality EN ISO 9001. V roku 2017 sme úspešne prešli recertifikáciou podľa novej normy EN ISO 9001:2015, čo opäť potvrdilo kvalitu a odbornú spôsobilosť manažmentu a pracovníkov, a teda aj vysokú úroveň ponúkaných služieb.

Cestovná kancelária SOLVEX získala prestížne ocenenie – Pečať Bonity. Pečať Bonity udeľuje Národné informačné stredisko Slovenskej republiky a Slovenská informačná a marketingová spoločnosť na zaklade hodnotiacieho systému, ktorým sa zhodnotila bonita komerčných subjektov, ktoré podnikajú na území Slovenskej republiky.

S kvalitou a so zvyšovaním dopytu po našich službách, rastie aj naša sieť pobočiek, ktoré dnes nájdete v Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre, Žiline, Liptovskom Mikuláši, Trenčíne, Poprade, Prešove, Košiciach a v Českej republike v Prahe. Na našich pobočkách sa na Vás tešia školení pracovníci, ktorí Vám ochotne poradia pri výbere vhodnej dovolenky a správneho hotela, z ktorých mnohé navštívili.

Prajeme Vám len tie najpríjemnejšie spomienky a nezabudnuteľné zážitky z dovolenky strávenej s nami.

Kolektív cestovnej kancelárie Solvex

Informácie

Viac informácií

Poďakovania klientov

Viac informácií

Hľadám spolucestujúceho

Viac informácií

Katalóg LETO 2018

Viac informácií

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
17 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

First Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

flag-sk flag-cz