Dovolenka s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do
Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu

x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Typ zájazduOstatné


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu

x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Ďakujeme Solvexu za úžasnú dovolenku. Hotel Virginia: strava - pestrá, veľký výber mäsových a bezmäsovych jedál a nápojov po celý deň, ovocie, zakusky, zmrzlina; služby hotela -upratovanie 6x v týždni, personál ústretový, ubytovanie veľmi pekné, v areáli k dispozicii lehátka a 4 bazény. Pláž - kúsok od hotela - súkromná, čistá, pekná, lehatka a občerstvenie za poplatok. Delegátka Martina - na uvítacom stretnutí podrobne vysvetlila všetko potrebné, aj ohľadom výletov (navštívili sme ostrov Symi, tureckú Fethiye), bola veľmi ochotná, poradila výlety aj individuálne miestnou dopravou (Rodos, Lindos), bola stále na telefóne. Dovolenka na 1*.
  • Dobrý deň, chceme poďakovať pani Adriáne z cestovnej kancelárie Stará Ľubovňa za výborne profesionálne služby ohľadom našej dovolenky, ďakujeme Simone našej delegátke ktorá sa o nás starala po cely čas strávený v Turecku. Určite odporúčame služby CK Solvex s pozdravom Alena
  • Chceli by sme poďakovať Vašej delegátke Janke Turčekovej, ktorá sa o nás starala počas dovolenky v Turecku, v časti Okurcalar. Chceme vyzdvihnúť milý prístup, nevtieravú ponuku a ochotu pomôcť s akoukoľvek požiadavkou. Ešte raz ďakujeme. Maja
  • Chceli by sme sa veľmi poďakovať Žanetke s pomocou pri výbere našej vysnívanej dovolenky 😊 Boli sme veľmi spokojný s jej prístupom a radami. Hotel ktorý nám poradila bol úžasný, čistí, personál milý a vždy ochotný. Delegátka Maťka bola tiež perfektná, pomohla nám s výberom fakultatívnych výletov, ktoré boli zábavne, oddychové ale aj náučné. Určite odporúčame ostatným klientom CK Solvex 😊
  • Výborné a profesionálne služby od CK aj delegátky Veroniky :)
  • Ďakujeme veľmi pekne za úžasnú dovolenku. Všetko klapalo presne ako hodinky, čo bolo sľúbené to bolo dodržané. S priateľom mame krásne zážitky a kedykoľvek by som komukoľvek tento zájazd odporučila. A urcite by sme sa sem kedykoľvek aj vrátili my. Všetko dobre prajem a veľa úspechov.
  • Po rokoch letnej dovolenky v Chorvátsku prišiel rad na zmenu a vybrali sme si s manželom Sicíliu,ktorá bola vynikajúcou zmenou.Boli sme ubytovaní v hoteli Alexander,personál veľmi milí ,upratovanie denné.Strava bola skorej pre nenáročných,kto očakáva prejedanie v podobe bohatých švédskych stolov bude sklamaný.Raňajky na výber a večera pozostávala z predjedla,potom vždy cestoviny ,menšia porcia mäsa zeleniny či prílohy a dezert, čiže niečo malé sladké na záver. Hladnom sme proste netrpeli bolo to chutné a stačilo to. Hotel požičiava slnečniky na pláž zadarmo čo je tiež bonus. Delegátka Veronika bola výborná vždy ochotná a milá ,boli sme na fakultatívnych výletoch a to Syrakúzy a Etna to bol teda zážitok.Z výletov sa vždy vracalo späť tak,aby bol čas okúpať ešte do večere v mori.Boli sme aj busom v Taormine za 3 eura aj so spiatočným super cena,oplatilo sa krásne historické mestečko na skale ktoré je aj vidno z pláže či samotného Giardini Naxos.Ozaj by sme ešte privítali aj dva dni navyše .
  • Sicília bola náhradným riešením, lebo pôvodná dovolenka nevyšla. Vôbec nebanujeme. S manželom máme radšej aktívnejšiu dovolenku. Z čistých šesť dní sme "leňošili" len tri (veľké plus bola pláž hneď za hotelom). Dva dni sme boli na fakultatívnych výletoch poriadaných CK so sympatickou a ústretovou delegátkou Veronikou na Liparských ostrovoch a na Etne. Keďže kúsok od nášho hotela Hellenia bola zastávka, mohli sme sa vybrať ktorýmkoľvek smerom. Veľa tipov nám dala Veronika. Jeden deň sme si vyhradili na roklinu Gole Alcantara. Veľa sme videli, ale ešte by sme "brali" nejaké dva dni navyše. Dúfala som, že dostaneme izbu s výhľadom na more. Trochu som bola sklamaná, ale len dovtedy, kým sme nevyšli na náš balkón, kde nás hneď privítala Etna v celej svojej kráse, sem tam "bafkajúca"... Už len ten pohľad na ňu, ráno, večer, nám stál za túto dovolenku. So službami v hoteli sme boli maximálne spokojní. Strava nám absolútne vyhovovala. Keďže sme boli aj na výletoch, polpenzia bola najvhodnejším riešením. Na obed nám úplne stačilo, čo sme si kúpili "po ceste" - napr. nejaké arancini na zasýtenie (2,50 €/ks), granita na osvieženie (1-2 €). Na raňajky sme sa najedli dosýtosti, na večeru boli menšie porcie, ale predjedlo, hlavné jedlo a dezert spolu bol až, až. Však nie sme prasiatka, aby nám išli prasknúť bruchá. Síce Sicílskemu večeru som neodolala ani ja, lebo sme večerali na terase a mohli sme si vybrať veľmi veľa druhov jedla a ešte nám pri tom hrali pri stoloch praví sicílčania. Jeden večer hrala tiež džezová kapela. Autobusová doprava, ani potraviny mi neprišli drahšie ako u nás (bohužiaľ, s cenami sme celkom v popredí v EÚ?) Čítala som nejaké nespokojné slová s CK Solvex, ale ja si rada sama utváram názor, tak ma to neovplyvnilo. Všetko od objednania prebehlo k spokojnosti. Ak by sa aj niečo vyskytlo, beriem to ako konkrétny problém, situáciu, ktorú nikto úmyselne neplánuje, ale normálni ľudia vedia všetko po dohode vyriešiť. Takže môžeme konštatovať, že sme prežili dovolenku podľa našich predstáv. Vďaka.
  • vybrali sme si mensi hotel Afandou Beach *** za prijemnú cenu, za nás veľmi príjemné prekvapenia . Tichý menši hotel so záhradou a stromami, dvomi bazenmi , od mora vzdialený do 250m, tak, ako bolo uvedene v katalogu. Všetko podľa dostupných informacii , žiadne meškanie letov, dostupné výlety. Naozaj odporúčam ľudom, ktorí hľadaju tichú kľudnú dovolenku bez hluku
  • Ďakujeme za krásny zážitok. Príjemný prístup, jednoduchá komunikácia a veľká pomoc Vašej zamestnankyne nám uľahčili celý proces vybavovania dovolenky. S delegátmi v Grécku sa dalo vždy dohodnúť, zodpovedali naše otázky a poradili. Hotel bol vždy upravený a bývanie bolo na dobrej úrovni. Určite v budúcnosti znova využijeme niektorý z Vašich ponúkaných pobytov.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00