Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

flag-sk flag-cz
Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu
x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava

Typ zájazdu

OstatnéÚroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinux Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Bola som s kamoškou na Zlatých pieskoch bolo fantasticky nechcelo sa nám ísť domov.
  • My sme s detmi a muzom v hotel.riva park, Sunny beach, odporucam je tu perfektne ;)
  • Prave sme sa vratili zo slnecneho pobrezia hotel Chaika. Vrelo odporucam. Hotel nadherny, sluzby top, strava vynikajuca, hned na plazi. Vlny neskutocne, more cistucke. Mozem len odporucit.
  • So Solvexom sme boli v Bulharsku viackrát. V Primorsku 4x, v Sozopole Apolonia Beach 2x , Na nič sa nemôžeme sťažovať a túto cestovku môžeme len ODPORÚČAŤ! rod. Chlebovcova
  • My sme práve v hoteli Kalina garden so solvexom a úplne top.
  • My sme uz boli Slnecne pobrezie hotel Palazo super dovolenka.So Solvexom sme boli u viackrat kazdemu odporucam maju super dalegatov.
  • Najlepšia dovolenka...ďakujem p. Javorkovej z CK Solvex, delegátke Miške a celému personálu residence Zornica.. tešíme sa na budúci rok...
  • Stravili sme super dovolenku na slnečnom pobreží v hoteli Viand 10-17.7.2018 . Hotelu ani CK nemôžem vyčitať nič , delegát Michal bol super všetko vysvetlil čo sme potrebovali vedieť , a hotel rovno na pláži ,čistota, strava a personál super . Perfekntná dovolenka . Odporúčam . Určite využijem služby CK znova.
  • Dakujeme,p.Javorkovej z pobočky,Solvex Košice,za rýchle vybavenie našej dovolenky v Prímorsku.Boli sme nad mieru spokojný a ubytovanie v hotely Orios,nás velmi milo prekvapil.Určite ešte využijeme dovolenku cez vašu CK SOLVEX.DAKUJEME.
  • Od 13.7 - 20.7.18 sme strávili príjemnú dovolenku v hoteli Viand na Slnečnom pobreží. S hotelom,so službami, personálom, jedlom, taktiež so službami príjemného delegáta Michala, so všetkým sme boli veľmi spokojní,strávili sme veľmi príjemné chvíle na Slnečnom pobreží. Ďakujeme touto cestou vašej cestovnej kancelárii za sprostredkovanie a sme rozhodnutí využiť služby vašej cestovnej kancelárie opäť. S pozdravom Rodina K., Poprad

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
17 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

First Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

flag-sk flag-cz