Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

flag-sk flag-cz
Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu
x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Špeciálne akcie podľa destinácie
Typ zájazdu

OstatnéÚroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotela


Vyberte si krajinu
x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Bola som s kamoškou na Zlatých pieskoch bolo fantasticky nechcelo sa nám ísť domov.
  • My sme s detmi a muzom v hotel.riva park, Sunny beach, odporucam je tu perfektne ;)
  • Prave sme sa vratili zo slnecneho pobrezia hotel Chaika. Vrelo odporucam. Hotel nadherny, sluzby top, strava vynikajuca, hned na plazi. Vlny neskutocne, more cistucke. Mozem len odporucit.
  • So Solvexom sme boli v Bulharsku viackrát. V Primorsku 4x, v Sozopole Apolonia Beach 2x , Na nič sa nemôžeme sťažovať a túto cestovku môžeme len ODPORÚČAŤ! rod. Chlebovcova
  • My sme práve v hoteli Kalina garden so solvexom a úplne top.
  • My sme uz boli Slnecne pobrezie hotel Palazo super dovolenka.So Solvexom sme boli u viackrat kazdemu odporucam maju super dalegatov.
  • Najlepšia dovolenka...ďakujem p. Javorkovej z CK Solvex, delegátke Miške a celému personálu residence Zornica.. tešíme sa na budúci rok...
  • Stravili sme super dovolenku na slnečnom pobreží v hoteli Viand 10-17.7.2018 . Hotelu ani CK nemôžem vyčitať nič , delegát Michal bol super všetko vysvetlil čo sme potrebovali vedieť , a hotel rovno na pláži ,čistota, strava a personál super . Perfekntná dovolenka . Odporúčam . Určite využijem služby CK znova.
  • Dakujeme,p.Javorkovej z pobočky,Solvex Košice,za rýchle vybavenie našej dovolenky v Prímorsku.Boli sme nad mieru spokojný a ubytovanie v hotely Orios,nás velmi milo prekvapil.Určite ešte využijeme dovolenku cez vašu CK SOLVEX.DAKUJEME.
  • Od 13.7 - 20.7.18 sme strávili príjemnú dovolenku v hoteli Viand na Slnečnom pobreží. S hotelom,so službami, personálom, jedlom, taktiež so službami príjemného delegáta Michala, so všetkým sme boli veľmi spokojní,strávili sme veľmi príjemné chvíle na Slnečnom pobreží. Ďakujeme touto cestou vašej cestovnej kancelárii za sprostredkovanie a sme rozhodnutí využiť služby vašej cestovnej kancelárie opäť. S pozdravom Rodina K., Poprad

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
17 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

flag-sk flag-cz