Dovolenka s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do
Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu


x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Typ zájazdu

Ostatné


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu
x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Ďakujeme veľmi pekne za úžasnú dovolenku. Všetko klapalo presne ako hodinky, čo bolo sľúbené to bolo dodržané. S priateľom mame krásne zážitky a kedykoľvek by som komukoľvek tento zájazd odporučila. A urcite by sme sa sem kedykoľvek aj vrátili my. Všetko dobre prajem a veľa úspechov.
  • Po rokoch letnej dovolenky v Chorvátsku prišiel rad na zmenu a vybrali sme si s manželom Sicíliu,ktorá bola vynikajúcou zmenou.Boli sme ubytovaní v hoteli Alexander,personál veľmi milí ,upratovanie denné.Strava bola skorej pre nenáročných,kto očakáva prejedanie v podobe bohatých švédskych stolov bude sklamaný.Raňajky na výber a večera pozostávala z predjedla,potom vždy cestoviny ,menšia porcia mäsa zeleniny či prílohy a dezert, čiže niečo malé sladké na záver. Hladnom sme proste netrpeli bolo to chutné a stačilo to. Hotel požičiava slnečniky na pláž zadarmo čo je tiež bonus. Delegátka Veronika bola výborná vždy ochotná a milá ,boli sme na fakultatívnych výletoch a to Syrakúzy a Etna to bol teda zážitok.Z výletov sa vždy vracalo späť tak,aby bol čas okúpať ešte do večere v mori.Boli sme aj busom v Taormine za 3 eura aj so spiatočným super cena,oplatilo sa krásne historické mestečko na skale ktoré je aj vidno z pláže či samotného Giardini Naxos.Ozaj by sme ešte privítali aj dva dni navyše .
  • Sicília bola náhradným riešením, lebo pôvodná dovolenka nevyšla. Vôbec nebanujeme. S manželom máme radšej aktívnejšiu dovolenku. Z čistých šesť dní sme "leňošili" len tri (veľké plus bola pláž hneď za hotelom). Dva dni sme boli na fakultatívnych výletoch poriadaných CK so sympatickou a ústretovou delegátkou Veronikou na Liparských ostrovoch a na Etne. Keďže kúsok od nášho hotela Hellenia bola zastávka, mohli sme sa vybrať ktorýmkoľvek smerom. Veľa tipov nám dala Veronika. Jeden deň sme si vyhradili na roklinu Gole Alcantara. Veľa sme videli, ale ešte by sme "brali" nejaké dva dni navyše. Dúfala som, že dostaneme izbu s výhľadom na more. Trochu som bola sklamaná, ale len dovtedy, kým sme nevyšli na náš balkón, kde nás hneď privítala Etna v celej svojej kráse, sem tam "bafkajúca"... Už len ten pohľad na ňu, ráno, večer, nám stál za túto dovolenku. So službami v hoteli sme boli maximálne spokojní. Strava nám absolútne vyhovovala. Keďže sme boli aj na výletoch, polpenzia bola najvhodnejším riešením. Na obed nám úplne stačilo, čo sme si kúpili "po ceste" - napr. nejaké arancini na zasýtenie (2,50 €/ks), granita na osvieženie (1-2 €). Na raňajky sme sa najedli dosýtosti, na večeru boli menšie porcie, ale predjedlo, hlavné jedlo a dezert spolu bol až, až. Však nie sme prasiatka, aby nám išli prasknúť bruchá. Síce Sicílskemu večeru som neodolala ani ja, lebo sme večerali na terase a mohli sme si vybrať veľmi veľa druhov jedla a ešte nám pri tom hrali pri stoloch praví sicílčania. Jeden večer hrala tiež džezová kapela. Autobusová doprava, ani potraviny mi neprišli drahšie ako u nás (bohužiaľ, s cenami sme celkom v popredí v EÚ?) Čítala som nejaké nespokojné slová s CK Solvex, ale ja si rada sama utváram názor, tak ma to neovplyvnilo. Všetko od objednania prebehlo k spokojnosti. Ak by sa aj niečo vyskytlo, beriem to ako konkrétny problém, situáciu, ktorú nikto úmyselne neplánuje, ale normálni ľudia vedia všetko po dohode vyriešiť. Takže môžeme konštatovať, že sme prežili dovolenku podľa našich predstáv. Vďaka.
  • vybrali sme si mensi hotel Afandou Beach *** za prijemnú cenu, za nás veľmi príjemné prekvapenia . Tichý menši hotel so záhradou a stromami, dvomi bazenmi , od mora vzdialený do 250m, tak, ako bolo uvedene v katalogu. Všetko podľa dostupných informacii , žiadne meškanie letov, dostupné výlety. Naozaj odporúčam ľudom, ktorí hľadaju tichú kľudnú dovolenku bez hluku
  • Ďakujeme za krásny zážitok. Príjemný prístup, jednoduchá komunikácia a veľká pomoc Vašej zamestnankyne nám uľahčili celý proces vybavovania dovolenky. S delegátmi v Grécku sa dalo vždy dohodnúť, zodpovedali naše otázky a poradili. Hotel bol vždy upravený a bývanie bolo na dobrej úrovni. Určite v budúcnosti znova využijeme niektorý z Vašich ponúkaných pobytov.
  • Úžasná dovolenka. Ďakujem slečne Popovičovej pobočka Prešov. Skvelé poradenstvo, milý prístup, všetky informácie v súlade so skutočným stavom na dovolenke. Vysoko profesionálny prístup. Ešte raz ďakujem
  • Maximálna spokojnosť od úplného začiatku vybavovania dovolenky. Prístup pracovníkov cestovnej kancelárie SOLVEX, ako i práca delegátky v destinácii na vysokej profesionálnej úrovni, vo všetkom vyšli v ústrety, trpezlivo odpovedali na množstvo otázok. Delegátka Martinka bola nonstop k dispozícii a vybavila aj takmer nemožné. Pri každom z nás stála aj pri check-in na letisku na Rodose. Hotel prekrásny, krajší ako na fotografiách, množstvo zelene v jeho komplexe, množstvo prekrásnych zákutí, množstvo ležadiel a slnečníkov a pri tej kapacite izieb a hostí sa dalo v pohode nájsť si miesto na ležadlách. Bazény čisté. Vybavenie a služby na vysokej úrovni, denné upratovanie izieb, vymieňanie posteľného prádla i uterákov denne. Veľmi milý personál. Strava veľmi bohatá a pestrá, každý si príde na svoje - od gurmánov až po vegetariánov. Rôzne druhy mäsa, cestovín, príloh, šalátov, ovocia, zákuskov. Kuchyňa bola vždy inšpirovaná nejakou krajinou - mexická, čínska...čo znamenalo rôzne druhy jedál z tej-ktorej krajiny, ako i výzdoba, podľa čoho hostia hneď spoznali, o akú krajinu ide. Okrem tejto špecializácie boli, samozrejme, klasické, európske jedlá. Všade čistota, nemali sme žiadne zdravotné potiaže. Hotel je síce na veternej strane, ale vôbec to nie je nepríjemné - práve naopak - veľmi osviežujúce a v porovnaní s druhou stranou ostrova, kde bolo bezvetrie a tým pádom o cca 10 stupňov viac, veľmi vítané. More nádherné a teplé, v jeho vlnách spôsobených vetrom sa deti vyšantili do vyčerpania...a nielen deti :-). K moru bol super prístup - podchodom, čiže aj bezpečný. Suveníry na každom kroku, bankomaty úplne bezpečné, všade sa dalo platiť kartou, akceptovali úplne obyčajnú platobnú kartu, nebolo treba vystavovať žiadne špeciálne platobné karty, ktoré mi odporúčali v banke. MAXIMÁLNA spokojnosť...a keď dovolenka, tak jedine so SOLVEXOM!!! ĎAKUJEME!!!
  • Ďakujeme Ck Solvex za príjemne strávenú dovolenku na Zlatých pieskoch. Veľké poďakovanie patrí delegátke Tamare za jej láskavý prístup. Taktiež aj delegátkam na letisku a v autobuse. Naozaj svoju prácu robia profesionálne a zodpovedne. Hotel bol pekný a čistý. V jedálni skvelá čistota , hygiena na vysokej úrovni a veľmi usilovný personal. Chutné , bohaté a krásne naaranžované jedlá, úplný dostatok z každého druhu. Tešíme sa nabudúce.
  • V Turecku sme boli spokojní. Super pláž, super hotel a super delegátka, všetko vysvetlí aj delegátka vedela hneď napísať správu cez WhatsApp, keďže sme nepočujúci aj pomôžu. Nemusíte tam vôbec báť. Sme tam po druhý krát , budeme aj radi znovu. ;)
  • Ďakujeme za skvele strávenú dovolenku na Krete- hotel Apollo. Hned po prichode sme boli ubytovaní, pripravili nám jedlo. All inclusive fungoval super, transfer na pláž (pláž je 18 minút pešo). Odlet aj prílet na čas. Informácie od CK boli dostatočné, komunikácia cez mail bezproblémová, ďakujeme referentke predaja p. Botkovej (pobočka Nitra) za všetky potrebné informácie a príjemne strávenú dovolenku.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00