Dovolenka s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do
Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu


x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Typ zájazdu

Ostatné


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu
x Zrušiť filter

Dovolenka s golfom pri moriGolfové ihriská v Bulharsku

Oblasť severného pobrežia Čierneho mora je preslávená svojimi modernými golfovými resortmi, ktoré tu boli vybudované v posledných rokoch, sú na špičkovej úrovni a poskytujú maximálne pohodlie aj najnáročnejším klientom. Vedľa seba sa tu nachádzajú tri špičkové oblasti, každá má 18-jamkové ihrisko:

BLACK SEA RAMA

Známe kvalitné golfové ihrisko, ktoré bolo vyhlásené časopisom Golf Magazines USA ako „Najlepšie nové golfové ihrisko roku 2009".

Nachádza sa v meste Balčik, asi 60 km od Varny. Black Sea Rama je 18-jamkové golfové ihrisko, ktoré bolo navrhnuté golfovou legendou Gary Playerom ako prvé vo východnej Európe. Jeho dĺžka je 6648 m, par 72, handicap 36 pre mužov aj ženy. Súčasťou areálu je okrem viliek klubovňa, reštaurácia, požičovňa golfového vybavenia, obchodíky.

Okolie: Varna – cca 60 km, Balčik –cca 1,5 km, Zlaté Piesky – 20 km

Black Sea Rama

Black Sea Rama 2

LIGHTHOUSE GOLF RESORT

Nová golfová osemnástka, designérom ktorej je Ian Woosnam, bola otvorená v roku 2009. Ihrisko je v oblasti Dobric, na severovýchode Bulharska, v blízkosti pobrežia a poskytuje návštevníkom prekrásny výhľad na Čierne more. Golfisti si užijú hru v prekrásnej prírode.

Lighthouse Golf Resort

Lighthouse

Thracian CLIFFS

Kvalitné 18-jamkové ihrisko navrhnuté Gary Playerom, tiahne sa vyše 4 kilometre pozdĺž pobrežia v prekrásnej prírodnej scenérii.

Thracian Cliffs Golf Resort & Spa je prvým 5* resortom v Bulharsku na pobreží Čierneho mora. Podľa mnohých je tento hotel najlepším na Balkáne. Ubytovacie kapacity sú rozdelené do dvoch dediniek Marina Village a Hillside Village. Komplex leží cca 150 m nad morom a poskytuje prekrásny výhľad na more a na golfové ihrisko.

Hostia majú k dispozícii luxusné SPA so širokou ponukou liečebných procedúr a masáží podľa thajských, indonézskych, indických, japonských, tureckých a bulharských návodov. Sú tu 4 bazény, tenisové kurty, privátna pláž a 18 jamkové ihrisko navrhnuté Gary Playerom. Na pláži pri hoteli - vodné športy vodné lyžovanie, parasailing, windsurfing, diving, rybačka, beach volejbal, kajaky...


Thracia Cliffs

Thracian Cliffs

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

First Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00