Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 18:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu


x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Špeciálne akcie podľa destinácie
Typ zájazdu

Ostatné
Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotela


Vyberte si krajinu
x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Ďakujem cestovnej kancelárii Solvex opäť za krásnu dovolenku v BG na Slnečnom pobreží v hotely Imperial palace. Vzhľadom na situáciu bolo všetko super, akurát sem tam zmätok pri vydávaní servisu k jedlu, nakoľko chýba personál. No nič hrozné, trošku sme si počkali na nôž, alebo lyžičku :) Vrelo odporúčam, som maximálne spokojná.
  • Zdravím s manželkou sme boli 9.7.2021 odletom z Košíc na dovolenke na ostrove Rodos kde sme mali super delegáta Dalibora, ktorý sa nám všetkým pravidelne venoval .Týmto sa chcem poďakovať za úžasnú dovolenku a super Delegáta , ktorý zastupuje vašu cestovnú kanceláriu ktorého si vážte pozná danú destináciu ako keby tam býval celý život je nápomocný 24hod denne vie čo má klientom ponúknuť.Este raz srdečná vďaka s pozdravom Jozef & Jozefína.
  • Chceme sa s manželom poďakovať, za skvelú dovolenku na Slnečnom pobreží v hoteli Blue Pearl v termíne od 6. do 16.7.2021.Služby hotela sú na vysokej a profesionálnej úrovni, Strava pestrá chutná a vo veľkom množstve. Taktiež chceme poďakovať delegátom Martinke a Andrejovi, Sú kedykoľvek ochotní pomôcť či poradiť. Ešte raz ďakujeme a určite to budeme chcieť zopakovať.
  • Práve sme sa vrátili z dovolenky v hoteli ORIOS v Prímorsku. Spokojnosť s dovolenkou od počiatočného transferu po ukončenie pobytu. Hotel rodinného typu v blízkosti pláže na okraji promenády. Izba s balkónom, kúpelňa spolu s WC, klimatizácia. Izba uprataná každý deň, doplnený toaletný papier, výmena prádla a ručníkov. Jedáleň hotela čistá, výber jedla postačujúci. Otvorená aj terasa kde sa tiež dalo stolovať. Personál hotela veľmi milí, ochotní. Človek sa cítil ako doma. Pláž nádherná, dlhá cca 1 km. Na pláži vám hotel ORIOS ponúka slnečníky a lehátka zdarma. Je vyhradený priestor pláže pre tento hotel, čo je nenahraditeľné plus vychutnávať si dovolenku bez tlačenice ľudí a ďalších poplatkov za servis na pláži. Moje poďakovanie patrí pracovníkom SOLVEX v Poprade pre odporúčanie tohto hotela, rovnako aj delegátom Andrejovi a Martine , ktorí nás sprevádzali pobytom. Hotel budem odporúčať svojím známym. Ešte sa tam raz vrátim.
  • Ďakujem za skvelú dovolenku 25.6.-2.7.2021 v hoteli Coloseum. Podľa hodnotení z roku 2018 - nič moc, avšak som bol príjemne prekvapený. Strava výborná a v dostatočnom množstve, len praženica mohla byť čistá, alebo na cibulke a nie s niečim iným, myslím, že to bolo mlieko, avšak nie som si istý. Personál hotela ochotný, najmä p. Oľga, ktorá veľmi ochotne pomohla, keď som niečo potreboval. Taktiež veľké poďakovanie delegátke Martine- ochotne pomôcť kedykoľvek. Takých delegátov je potrebné si udržať. Ešte raz ďakujem. Bolo to výborné. Držím Vám palce . Alexander
  • Chcela by som vyzdvihnúť prácu delegátky Barborky na výletoch v Side a Antalyi počas našej dovolenky. Bola veľmi milá, príjemná, úctival a veľmi znalá historickej tématiky Side, Antalye a tureckých zvyklostí a spôsobov. A úplne nás dostala svojím nádherným prejavom. Prajeme jej veľa spokojných klientov ako sme boli my.
  • Dakujeme za nádhernú dovolenku v čarovnej Kalabrii v rezorte Poggio Di Tropea. Všetko bolo vynikajúce, krásne prostredie, nádherná tyrkysová teplá voda v mori, výborná strava a ubytovanie a aj všetky služby hotela. Osobitne oceňujeme veľmi pozitívny a proklientsky prístup celého personálu v komplexe. Opať sa nám potvrdilo, aký dôležitý je ľudský faktor. Veríme, že sa tu ešte vrátime.Ešte raz dakujeme CK Solvex za vynikajúce služby a budeme sa tešiť o rok opať s Vami. Juraj s rodinou
  • Chceme sa podakovat Ck Solvex za vynikajucu dovolenku na Sicilií v hoteli San Pietro, kde sme zazili sluzby na vysokej urovne aj ked hotel je trosku starsí,ale je perfektne udrziavaní,strava tam bola vynikajuca ubytovanie - , dostatocne velke izby prinasali konfort, socialne zariadenia boli pekne prerobene a starostlivo udrziavane zo strany personalu, ako aj celkove cely personal hotela bol mily od casnikov cez recepcnych az po upratovacky na izbach!!! More bolo cistucke a hlavne teple a aj starostlivost plavcíka o plaz bola vyborna nikde ziadna spina na plazi ! Bolo vidiet ze si v tomto hoteli vazili dovolenkarov po vsetkych strankach, aby sa tu cítili co najlepsie!!!Posledne podakovanie patrí delegatke Veronike ,ktora vychadzala v ustrety svojim klientom pri riesení problemov ako aj pri sprevadzaní slovenskych a ceskych turistov pri fakultatívnych vyletoch ako aj pri príchode a aj odchode domov na letisku v Catanií!!! Urcite este vyuzijeme sluzby Ck Solvey aj v buducnosti!!!
  • Dobrý deň boli sme s priateľkou na dovolenke v hoteli Q Aventura park . Pobyt nam spríjemňovali delegátky janka a baška su super bola s nimi sranda. Kdekoľvek sme mali otazky pohotovo nám odpovedali . Výlet s nimi bol taktiež super. Hotel bol taktiež viac menej v poriadku len čo sa týka ochoty obsluhy bolo smutné že sme čakali kým čašníci pri bare sa dohraju na mobile az tak nás obslúžia. Nehovoriac o tom keď sme si objednali smiali sa a tvarili sa že nám nerozumeju . Komunikácia a ochota 0 bodov hlavne čo sa týkalo lobby baru . Do budúcna by mohli byť názvy jedal preložené aspoň do anglického jazyka . Momentálne neboli preložené ani popísané vôbec .
  • Vďaka za skvelú dovolenku a zvlášť delegatke Viktorii Ladekovej za príjemnú spoločnosť , všetko prebiehalo v poriadku, komunikácia výborná. Lokalita a hotel, ktorý sme si vybrali Kleopatra blue hawai bol na jednicku. Výborné služby a krásna pláž. Určite sa sem ešte vrátime, veľmi sme si to užili. S pozdravom Danka.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 18:00