Dovolenka s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 10:00 do 20:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
2


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu


x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Typ zájazdu
Ostatné


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu
x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Pred týždňom sme sa vrátili z Grécka ( Rhodos - Faliraki ) hotel Evita Elite, novozrekonštruovaný a voňavý hotel, ešte trošku je potrebné niektoré veci dotiahnuť do konca ale inak super ... krásny bazén, na ktorý chodili aj z iných hotelov ( niekedy bol plný ), strava dostačujúca takže krásna dovolenka ... doporučujem .Oľga
  • Grécko,Kréta Hersonissos hotel ERI Beach Pobyt na prelome august-september 2022.prílet i odlet bez problémov, transfér do a z hotela sa rozvozom a zbieraním klientov dvoch cestoviek (Solvex a Orange travel) predĺžil z 25 počiatočných komplikáciách keď nás ubytovali v suteréne hotela s výhľadom na múr kuchyne sa po sťažnostiach a po jednom dni podarilo delegátovi s manažérom hotela vyriešiť k našej spokojnosti.Strava dobrá, pitie z kelímkov z automatov,Brendy a ouzo ako jediný tvrdý alkohol boli otrasné .víno biele a červené bolo pitné len so sódou resp. kolou.Na miešané drinky zabudnite.Pivo pitné len po dochutení ako radler.Malý vstup do mora s možstvom kúsavých rybičiek. Plocha s ležadlami a slnečníkmi stačila pre záujemcov a bola bez poplatkov. Výhodou bolo že deti s rodičmi boli pri detských vodných atrakciach a v oddelelom morskom jazere a nerušili ostatných.Wifi len v recepcií.Doporučujem pre rodiny s malými deťmi a nie pre milovníkov nočného života pri drinku.Ja už by som tam druhýkrát niešiel
  • Boli sme na Kréte v hoteli Porto Grecco v auguste. Ubytovali nás v budove oproti hotelu. Bola to izba na prízemí s výhľadom na prašné parkovisko, takmer bez okna, so skriňou, v ktorej neboli nielen ramienka na šaty ale ani tyč na ramienka! Boli sme veľmi sklamaní z tohto ubytovania, kontaktovali sme delegáta a napísali sťažnosť na cestovku. Cestovka hrala mrtveho chrobáka a naše sťažnosti reagovala až o 30 dní. Bolo nás tam viac nespokojných. Ubytovanie nezodpovedalo popisu cestovky, ani fotkám. Delegát nám sprostredkoval výmenu izby za lepšiu,Pokazilo nám to začiatok dovolenky. Potom sme sa snažili si ju užiť lebo strava a more bolo fajn. Akurát cestovka ešte mohla upozorniť, že sú tam veľmi úzke pláže a za 1 lehátko vyberali 15 eur na deň! Našu sťažnosť nám cestovka neuznala, takže už so solvexom nepôjdeme.
  • Boli sme na Kréte v hoteli Porto Grecco v auguste. Ubytovali nás v budove oproti hotelu. Bola to izba na prízemí s výhľadom na prašné parkovisko, takmer bez okna, so skriňou, v ktorej neboli nielen ramienka na šaty ale ani tyč na ramienka! Boli sme veľmi sklamaní z tohto ubytovania, kontaktovali sme delegáta a napísali sťažnosť na cestovku. Cestovka hrala mrtveho chrobáka a naše sťažnosti reagovala až o 30 dní. Bolo nás tam viac nespokojných. Ubytovanie nezodpovedalo popisu cestovky, ani fotkám. Delegát nám sprostredkoval výmenu izby za lepšiu,Pokazilo nám to začiatok dovolenky. Potom sme sa snažili si ju užiť lebo strava a more bolo fajn. Akurát cestovka ešte mohla upozorniť, že sú tam veľmi úzke pláže a za 1 slnečník vyberali 15 eurna deň! Našu sťažnosť nám cestovka neuznala, takže už so solvexom nepôjdeme.
  • Dobrý deň, boli sme ubytovaný na Kréte,destinácia Kavros,hotel Apollo,hotel rodinného ubytovania,personál milý,ústretový,strava výborná,čistota hotel super Chcem sa veľmi pekne poďakovať delegatke Kristczine za informácie o okolí,super výlet loďou na Balos nádhera. Delegátka je vždy milá, usmiata a ústretová, veľký prínos pre CK Solvex.Bolo to krásnych 10 dní,na širokých plážach, prístup do mora super,sprchy na každom kúsku plaze zdarma..Určite Vašu cestovnú kanceláriu oslovím ohľadom budúcich dovoleniek a odporúčam zákazníkom.Ďakujeme za Váš prístup,nech sa Vašej CK darí vytvárať tak krásne dovenky
  • Dobrý deň boli sme ubytovaní na Rhodose v mestečku Kolimbia silno doporučujem má to svoje čaro a hotel relax ktorý svojimi službami ponúka luxusnú dovolenku a jedlom gurmánsky zážitok. Hotel má krásny moderný interiér a krásny upravený pozemok. Zatiaľ najlepšia dovolenka. Veľmi by som sa chcel poďakovať pani s cestovnej kancelárii veľmi príjemná a čo je hlavné výborne vie poradiť a určiť si vyberieme aj dovolenku u vás aj budúci rok ďakujeme za všetko.
  • Hotel Colosseo : mínusy - slabá hygiena v jedálni a wc, štípance od blchy na prístelke (diagnostikovala dr na Slov.), staré zariadenie izieb, nekvalifikovaný personál. Plusy - blízkosť pláže, veľmi ústretová a ochotná delegátka Ingrid.
  • Dobrý deň, boli sme od 9.8.-16.8. 2022 v Bulharsku, Slnečné pobrežie. Boli sme veľmi spokojné s hotelom (hotel Planeta), jedlo bolo super, služby, prístup - doporučujeme. Upratovanie izieb bolo tento rok veľmi slabé, iba vymenili uteráky a vyniesli kôš. Pláž tiež výborná, blízko od hotela. Jedine negatívum bola dĺžka pobytu, prvý deň sme prišli až na večeru a v posledný deň sme išli skoro ráno. Pobyt teda len na 6,5 noci a nie 7/8 noci ako sa predáva. Toto by mohla CK do budúcna lepšie naplánovať, aby klient dostal to začo si zaplatí.
  • Poďakovanie CK Solvex za bezproblemovy let do destinácie RHODOS vrátane rýchleho transferu do Kolymbie a nášho hotela Kolymbia Bay Art. Všetky služby boli na profesionalnej urovni a delegátka Martina - vynikajúci prístup k nám - turistom, či uz informáciami o stredisku, odporúčaním na výlety, rôzne tipy a rady na vyuzitie sluzieb. Náš hotel bol príjemný, strava v pohode, vecer servírované večere , čisté more, pokojné stredisko a len pár minut chôdze a ste v rušnom centre. Presne, ako má byť. Ďakujem a teším sa na ďalšiu dovolenku s Vami.
  • Strávili sme dovolenku v BG v hoteli Cook ´s Club Sunny Beach v termíne 29.7.-5.8.2022. Hotel je deklarovaný ako 18+, ale vzhľadom na to, že je v obľube hlavne medzi mladými, treba počítať s tým, že od 10-23.00 hrá každý deň pri bazéne DJ a aj s tým, že zábava mladých pri bazéne často pokračuje aj po 23.00 dlho do noci. Takže určite neodporúčam záujemcom o pokojnú a tichú dovolenku. Inak sme boli s hotelom spokojní aj čo sa týka stravy, čistoty, lokality- cca 300m od pláže. Veľkou nevýhodou je to, že hotel nemá vlastnú hotelovú pláž a uprostred sezóny sú verejné pláže na Slnečnom pobreží veľmi preplnené a tiež treba počítať s cenou plážového setu 15,-EUR/ deň.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

First Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 10:00 do 20:00