Dovolenka s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do
Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu


x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Typ zájazdu

Ostatné


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu
x Zrušiť filter

Joga - Pilates

Poleťte s nami za jogou a pilatesom k moru. Dovolenka pre celú rodinu. Odpočinok na pláži, ranné a večerné lekcie, All inclusive a letenka v cene!

Pobyt je určený pre každého, kto by svoju dovolenku pri mori rád spojil s jogou alebo pilatesom a zároveň si užil pohodlie a komplexníých služieb – všetko pre vás zariadíme! Hotel ponúka luxusné a komfortné zázemie, kde si odpočiniete od všedných starostí. Pri lekciách jogy sa budete starať o svoje telo i dušu a novú energiiu môžete načerpať na krásnej pláži alebo v záhrade a pri bazéne.

ČO VÁS ČAKÁ?

  • Joga program - každé ráno 30 min. tvárová joga plus 45 min ranná joga
    • 3 x podvečerná lekcia pilates

TVÁROVÁ JOGA

predstavuje komplexnú starostlivosť nielen o svoju tvár, ale aj o našu vnútornú rovnováhu.

V tvárovej joge CVIČÍME s našimi svalmi na tvári, krku a dekolte. Keď tieto svaly bežne nepoužívame, začnú nám ovisať. Vďaka cvičeniu nám svaly spevnia, vyzeráme mladšie, pokožka sa nám rozžiari a obnovíme tvorbu vlastného kolagénu a elastínu.

RANNÁ JOGA

Jogová tradícia hovorí, že ráno je ideálne na prax asán, a to kvôli absencii ruchu a zhonu, ktoré sú pre ranné hodiny tak typické. Pokoj prevládajúci v ovzduší a energia práve vychádzajúceho slnka podporí naše sústredenie a nabije nás úžasnou energiou.

PILATES

Pilates ako zostava cvikov aktivizuje hlboký stabilizačný svalový systém, čím odstraňujú svalovú nerovnováhu, zmierňujú bolesti chrbtice a kĺbov a kladú dôraz na správne držanie tela. Táto metóda koordinuje dýchanie s pohybmi, zlepšuje rovnováhu a flexibilitu, spevňuje oslabené a zároveň naťahuje skrátené svaly, zlepšuje kondíciu, ukľudní myseľ a tým samozrejme zmierňuje stres. Naviac zdokonalí a spevní chúlostivé partie strednej časti tela, zbaví vás tukových vankúšikov, pomôže k dlhým, štíhlym končatinám, zlepší držanie tela a naučí vás správnemu dýchaniu.

O lektorkách:

YOGA a PILATES - Miška Húserková "Verím, že ak počúvam vlastné vnútro a žijem autenticky, život sám mi ukazuje tú správnu cestu, ktorú nasledujem. Milujem pohyb. Ako prirodzene aktívny človek som vždy inklinovala k dynamickým športom. Súhra náhod ma však priviedla k spomaleniu a objavila som pilates, ku ktorému som postupne pripojila jogu. Následne som sa stala aj lektorkou pilatesu a potom jogy. Dodnes ma fascinuje ako naše telo dokáže posúvať vlastné limity. Cieľom mojich cvičení je nielen vyzerať dobre, ale hlavne cítiť sa dobre!"

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00