Grécko / Rhodos / Faliraki
Pred týždňom sme sa vrátili z Grécka ( Rhodos - Faliraki ) hotel Evita Elite, novozrekonštruovaný a voňavý hotel, ešte trošku je potrebné niektoré veci dotiahnuť do konca ale inak super ... krásny bazén, na ktorý chodili aj z iných hotelov ( niekedy bol plný ), strava dostačujúca takže krásna dovolenka ... doporučujem .Oľga Zobraziť viac12.9.2022 Oľga(všetky poďakovania)
Grécko / Kréta / Hersonissos
Boli sme na Kréte v hoteli Porto Grecco v auguste. Ubytovali nás v budove oproti hotelu. Bola to izba na prízemí s výhľadom na prašné parkovisko, takmer bez okna, so skriňou, v ktorej neboli nielen ramienka na šaty ale ani tyč na ramienka! Boli sme veľmi sklamaní z tohto ubytovania, kontaktovali sme delegáta a napísali sťažnosť na cestovku. Cestovka hrala mrtveho chrobáka a naše sťažnosti reagovala až o 30 dní. Bolo nás tam viac nespokojných. Ubytovanie nezodpovedalo popisu cestovky, ani fotkám. Delegát nám sprostredkoval výmenu izby za lepšiu,Pokazilo nám to začiatok dovolenky. Potom sme sa snažili si ju užiť lebo strava a more bolo fajn. Akurát cestovka ešte mohla upozorniť, že sú tam veľmi úzke pláže a za 1 slnečník vyberali 15 eurna deň! Našu sťažnosť nám cestovka neuznala, takže už so solvexom nepôjdeme. Zobraziť viac6.9.2022 Eva(všetky poďakovania)
Grécko / Kréta / Hersonissos
Boli sme na Kréte v hoteli Porto Grecco v auguste. Ubytovali nás v budove oproti hotelu. Bola to izba na prízemí s výhľadom na prašné parkovisko, takmer bez okna, so skriňou, v ktorej neboli nielen ramienka na šaty ale ani tyč na ramienka! Boli sme veľmi sklamaní z tohto ubytovania, kontaktovali sme delegáta a napísali sťažnosť na cestovku. Cestovka hrala mrtveho chrobáka a naše sťažnosti reagovala až o 30 dní. Bolo nás tam viac nespokojných. Ubytovanie nezodpovedalo popisu cestovky, ani fotkám. Delegát nám sprostredkoval výmenu izby za lepšiu,Pokazilo nám to začiatok dovolenky. Potom sme sa snažili si ju užiť lebo strava a more bolo fajn. Akurát cestovka ešte mohla upozorniť, že sú tam veľmi úzke pláže a za 1 lehátko vyberali 15 eur na deň! Našu sťažnosť nám cestovka neuznala, takže už so solvexom nepôjdeme. Zobraziť viac6.9.2022 Eva(všetky poďakovania)