Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravux Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Špeciálne akcie podľa destinácie
Typ zájazdu

Ostatné
Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotela


Vyberte si krajinu


x Zrušiť filter

Chorvátsko - ideálna destinácia pre rodinnú dovolenku

Chorvátsko je krajinou, ktorá dokáže uspokojiť všetky túžby jej návštevníkov – od najmenších až po najstarších turistov. Okrem toho je v nej bezpečne a občianska vybavenosť je na veľmi dobrej úrovni. V Chorvátsku je jednoducho radosť prázdninovať pre celú rodinu!

V Chorvátsku zažijete zábavu od výmyslu sveta

Každá dovolenka má svoje špecifiká. Keď idete k moru, očakávate teplo, slnko a pláž. Keď idete na poznávací zájazd, túžite po informáciách, po poznaní a zážitkoch. Ak cestujete s malými deťmi, potrebujete, aby bolo miesto vášho pobytu takzvane family-friendly alebo kid-friendly. V praxi to znamená, že by miesto vášho pobytu by malo mať ihriská, ale aj také veci ako prebaľovacie pulty v hoteli, reštauráciách alebo obchodoch. 

A keď chcete dovolenkovať s tínedžermi, mali by ste zabezpečiť, aby sa nenudili. To však nie je v Chorvátsku žiaden problém, stačí si vybrať jeden z mnohých zájazdov CK Solvex a zamerať sa na miesto alebo oblasť, kde sa dá surfovať, raftovať, jazdiť na bicykli alebo navštevovať aquaparky, prípadne iné detské atrakcie. Ak si vyberiete destináciu a ubytovacie zariadenie podľa týchto kritérií, môžete v Chorvátsku zažiť neopakovateľnú rodinnú dovolenku!

Kam s rodinou v Chorvátsku?

V Chorvátsku je veľké množstvo miest, kde sa s deťmi dokážete perfektne zabaviť. Park alebo detské ihrisko, kde sa môžu vaše ratolesti vyblázniť, je v každom mestečku a dedine. Zariadenie ihrísk vám možno niekde bude pripadať zastarané, verte však, že Chorváti dbajú na to, aby boli ihriská bezpečné. 

Takmer z akéhokoľvek miesta na pobreží sa dá plaviť loďou na iný ostrov, tieto plavby mávajú zvyčajne pútavý sprievodný program. Na plážach bývajú zas k dispozícii vodné skútre, deti si môžu zaskákať na rôznych vodných a iných atrakciách alebo skúsiť let padákom ťahaným loďou. Vo väčšine hotelov sú animačné programy pre rôzne vekové skupiny. Animátori dokážu vás a vaše deti zabaviť športom, hrami, súťažami aj ďalšími aktivitami.

Chorvátsko je ideálnou destináciou, aj keď sú vaše ratolesti ešte malé

S menšími deťmi sa oplatí ísť skôr do letovísk situovaných v Južnej alebo Strednej Dalmácii. Teplota vody sa tu totiž počas hlavnej letnej sezóny stabilne drží nad hranicou 25 stupňov. Bábätko môžete kúpať v morskej vode už od dvoch mesiacov, soľ nie je taká agresívna ako chlór v bazénoch. Hľadajte pláže ocenené Modrou vlajkou, ktorá poukazuje na čistotu vody aj perfektnú vybavenosť pláže. 

Vydajte sa s rodinou aj na safari, do krásnych zoologických záhrad alebo do dinoparku, šantite v mori, navštívte prekrásne národné parky s vodopádmi a užívajte si leto plnými dúškami so svojimi najbližšími. Vďaka zájazdom CK Solvex je to jednoduché a cenovo dostupné pre každého!

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

First Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00