Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravux Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Špeciálne akcie podľa destinácie
Typ zájazdu

Ostatné
Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotela


Vyberte si krajinu


x Zrušiť filter

Do Albeny exkluzívne so Solvexom

Dobieha vás únava? Baľte kufre a zresetujte sa v treťom najväčšom turistickom rezorte v Bulharsku. Krásne piesočnaté pláže, pohodlné hotely a skvelý servis v meste Albena sa postarajú o vašu nezabudnuteľnú dovolenku.

Slnečné pláže a čisté prostredie

Albena je významné prímorské letovisko pri Čiernom mori v Bulharsku, od hlavného mesta Varna je vzdialené asi 30 kilometrov. V meste sa nachádza mnoho moderných hotelov, ktoré sú priamo na okraji pláže a ponúkajú dychberúce výhľady na more. Albena patrí medzi najčistejšie, najpokojnejšie a najlepšie spravované dovolenkové letoviská v Bulharsku. More je priezračné a vhodné na kúpanie. Silnou stránkou Albeny sú udržiavané parky, rozmanité služby a priezračné more, v ktorom je radosť zaplávať si.

Dlhé a priestranné pláže s hotelmi i reštauráciami poskytujú skvelé miesto na oddych pre celú rodinu. Hotelové komplexy sú charakteristické zvláštnou terasovitou architektúrou, ktorej cieľom je to, aby boli turisti čo najviac vystavení slnečným lúčom. V Albene si teda slnko vychutnáte veľmi dlho. Hotely prešli dôkladnou rekonštrukciou, a preto ponúkajú vysoký komfort a dobré športové zázemie.

Najväčším lákadlom Albeny je slávna piesočná pláž, podľa mnohých turistov jedna z najkrajších v celej Európe, ale aj voňavé a farebné kvetinové záhrady či miestne reštaurácie s poctivými bulharskými chuťovkami. Mesto leží v náručí kopcov a krásnej prírody. V jeho blízkosti sa nachádzajú lesy zvané Baltata, ktoré sú vyhlásené za chránenú oblasť. V Albene nájdete aj viaceré medicínske a relaxačné centrá zamerané najmä na ochorenia pohybového ústrojenstva a kožné choroby.

Perla Bulharska ponúka viac ako myslíte

Omrzelo vás už leňošenie na albenských plážach? Zájdite si na výlet. Vďaka strategickej polohe Albeny je z čoho vyberať. Môžete sa plaviť po pobreží, vyraziť na turistiku či spoznávať okolité miesta. Zaujímavým tipom na výlet je zachovalý hrad v mestečku Obročište. Stredoveký hrad je postavený v tureckom štýle na pôdoryse päťuholníka. V Albene sa nebudú nudiť ani športovci - čaká tu na nich pestrá ponuka športových aktivít, napríklad windsurfing či potápanie.

O Albene sa zvykne hovoriť ako o Perle Bulharska. Oproti iným letoviskám je totiž menšia, ale omnoho krajšia i luxusnejšia. Ak patríte k tým, ktorí chcú radšej raz zažiť, než stokrát počuť, určite toto šarmantné mesto navštívte. Uľahčite si život a obráťte sa na cestovnú kanceláriu Solvex, ktorá vám ako jediná na Slovensku ponúka fantastické dovolenky a pobyty v letovisku Albena.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00