Dovolenka s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do
Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu


x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Typ zájazdu

Ostatné


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu
x Zrušiť filter

Do Albeny exkluzívne so Solvexom

Dobieha vás únava? Baľte kufre a zresetujte sa v treťom najväčšom turistickom rezorte v Bulharsku. Krásne piesočnaté pláže, pohodlné hotely a skvelý servis v meste Albena sa postarajú o vašu nezabudnuteľnú dovolenku.

Slnečné pláže a čisté prostredie

Albena je významné prímorské letovisko pri Čiernom mori v Bulharsku, od hlavného mesta Varna je vzdialené asi 30 kilometrov. V meste sa nachádza mnoho moderných hotelov, ktoré sú priamo na okraji pláže a ponúkajú dychberúce výhľady na more. Albena patrí medzi najčistejšie, najpokojnejšie a najlepšie spravované dovolenkové letoviská v Bulharsku. More je priezračné a vhodné na kúpanie. Silnou stránkou Albeny sú udržiavané parky, rozmanité služby a priezračné more, v ktorom je radosť zaplávať si.

Dlhé a priestranné pláže s hotelmi i reštauráciami poskytujú skvelé miesto na oddych pre celú rodinu. Hotelové komplexy sú charakteristické zvláštnou terasovitou architektúrou, ktorej cieľom je to, aby boli turisti čo najviac vystavení slnečným lúčom. V Albene si teda slnko vychutnáte veľmi dlho. Hotely prešli dôkladnou rekonštrukciou, a preto ponúkajú vysoký komfort a dobré športové zázemie.

Najväčším lákadlom Albeny je slávna piesočná pláž, podľa mnohých turistov jedna z najkrajších v celej Európe, ale aj voňavé a farebné kvetinové záhrady či miestne reštaurácie s poctivými bulharskými chuťovkami. Mesto leží v náručí kopcov a krásnej prírody. V jeho blízkosti sa nachádzajú lesy zvané Baltata, ktoré sú vyhlásené za chránenú oblasť. V Albene nájdete aj viaceré medicínske a relaxačné centrá zamerané najmä na ochorenia pohybového ústrojenstva a kožné choroby.

Perla Bulharska ponúka viac ako myslíte

Omrzelo vás už leňošenie na albenských plážach? Zájdite si na výlet. Vďaka strategickej polohe Albeny je z čoho vyberať. Môžete sa plaviť po pobreží, vyraziť na turistiku či spoznávať okolité miesta. Zaujímavým tipom na výlet je zachovalý hrad v mestečku Obročište. Stredoveký hrad je postavený v tureckom štýle na pôdoryse päťuholníka. V Albene sa nebudú nudiť ani športovci - čaká tu na nich pestrá ponuka športových aktivít, napríklad windsurfing či potápanie.

O Albene sa zvykne hovoriť ako o Perle Bulharska. Oproti iným letoviskám je totiž menšia, ale omnoho krajšia i luxusnejšia. Ak patríte k tým, ktorí chcú radšej raz zažiť, než stokrát počuť, určite toto šarmantné mesto navštívte. Uľahčite si život a obráťte sa na cestovnú kanceláriu Solvex, ktorá vám ako jediná na Slovensku ponúka fantastické dovolenky a pobyty v letovisku Albena.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

First Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00