Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu

x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Špeciálne akcie podľa destinácie
Typ zájazduOstatné
Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotela


Vyberte si krajinu

x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Dobrý deň, dnes sme sa s rodinou vrátili z dovolenky z hotela Afandou beach na Rodose. Klidná lokalita, boli sme spokojní. Hlavným dôvodom je ale poďakovanie sa pani delegátke Martine za ochotu, čas a trpezlivosť a že z nemožného spravila možné. Ďakujeme, rodina Blatnická.
  • Dobrý deň, práve sme sa vrátili z dovolenky od 4.6.-11.6.2019 v hoteli Calypso, ktorý nás príjemne prekvapil. Profesionálny prístup, záujem o naše pohodlie a pomoc pri rečovej bariére od paní delegátky Martiny nám pobyt dal do polohy "no problem, no stres" a dovolenku zdokonalil. Okrem iného sa nám páčilo, že keď bola schôdzka dohovorená na určitý čas, tak paní Martina tam bola vždy presne. Vďaka ňej bolo zorganizované prekvapenie - mini rodinná oslava narodenín.
  • Dobry den byla jsem od 12.4 do 19.4. V hurghade hotel hawaii le jardin byli jsme velmi zpokojeni moc dobry hotel . Doporucuji. A hlavne se nam libil dokonaly a profesionalni pristup pana delegata Walid Darwisch .Dekujeme meli jsme krasnou dovolenou. S pozdravem Hana Dementev.
  • .. aj my
  • Vďaka CK Solvex sme prezili najkrajsiu dovolenku v Kalabrii!!!
  • Delegatka Lilly Bartakovics velmi ochotny pristup aj napriek problemom s hotelom vsetko ochotne riesila v kazdu aj nocnu hodinu. Dakujeme
  • Ďakujem veľmi pekne CK Solvex, za krásnu dovolenku v Turecku v hoteli Kirman Belazur v Beleku. Vybavenie dovoleky bolo rýchle a bezproblémové, ako aj celý jej priebeh - let, trasnfer, aj výborná delegátka Ivana. Hotel je moderný a výborne udržiavaný, s kvalitným servisom služieb, bohatými animačnými programami, vlastným akvaparkom a širokou ponukou športových aktivít ako aj večerných podujatí. Má vlastnú širokú pláž s dostatočným množstvom lehátok a plážovým barom s jedlom. Perosnál milý a ústretový. Izby sú krásne a denne upratované, minimar dopĺňali každý deň zdarma. Okrem hlavnej reštaurácie má hotel ešte 4 ala carte reštaurácie, ktoré sú taktiež zdarma počas celého pobytu. Vrámci celého rezortu je rozmiestnených niekoľko barov, takže vždy je všetko "poruke". Hotel určite odporúčam všetkým, aj rodinám s deťmi.
  • Dakujem za skvelú dovolenku na prekrásnej Sicilii v hoteli Alexander, všetko bolo prefektné a dufame, že sa tam opať vrátime s rodinou. Špecilálne podakovanie sympatickej delegátke Veronike.Už sa teším na budúci rok opať so Solvexom. Váš stály klient Juraj s rodinou:)
  • Bulharsko - Je to pěkné ;)
  • My jsme byly v Bulharsku v Pomorie, bylo to perfektni

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00