Dovolenka s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do
Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu

x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Typ zájazduOstatné


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu

x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • So Solvexom cestujeme pravidelne. Tento rok sme navštívili Slnečné pobrežie, hotel Riva Park. Boli sme veľmi spokojní. V skrini v hoteli som si zabudla moje šaty. Chcem sa veľmi pekne poďakovať delegátke Martine, ktorá bola veľmi milá a ochotná. Vďaka jej pomoci sa mi šaty vrátili späť.
  • Z celého srdca ďakujem CK Solvex za profesionálny prístup a nádhernú dovolenku. V Bulharsku som bola prvýkrát, a vďaka Solvex-u určite nie posledný. <3 Silvia
  • Boli sme na Rhodos veľmi spokojní v hoteli Fantázia a delegát Dalibor bol super. Krásne pláže, ľudia ochotní, príjemní o rok ideme znova🤩manželia Durajkovci
  • Ďakujeme za krásnu dovolenku na Slnečnom pobreží v hoteli Golden Ina 6.8. - 13.8.2021 ubytovanie, strava aj služby sa nám páčili aj nám vyhovovali. Hotel na pláži čo je super. Prajeme veľa spokojných klientov. Gabriela
  • Dobrý deň, radi by sme touto cestou vyjadrili poďakovanie za výbornú dovolenku, strávenú na Obzore v Bulharsku, konkrétne v hoteli Sania. Maximálna spokojnosť s kvalitou ubytovania, službami, čistotou, prístupom majiteľov a ochotou personálu. Skutočne útulne a prakticky zariadená izba s balkónom, každodenné upratovanie, výmena uterákov a prádla každé 3 dni, pestré a chutné raňajky, príjemné posedenie aj počas večera, rýchla obsluha. Majitelia hotela prejavili veľkú starostlivosť, ochotu, poradili, kedykoľvek vyšli v ústrety. Poloha hotela je ideálna - blízko pláže a aj centra. Jednoznačne odporúčame.
  • Dobrý deň, začiatok dovolenky sa začal trocha nešťastne. 1.Namiesto priameho letu z Bratislavy do Primorska sme leteti do Košíc. O tejto zachádzke sme sa dozvedeli skoro až na palube lietadla. To bol podraz na cestujúcich. Nikto z cestovky ma o tejto zachádzke neinformoval. Bolo to nepríjemné. 2. Delegát bol síce príjemný, ale bol na Slnečnom pobreží. Venoval sa nám len druhý deň po prílete, kedy nám dal ponuku platených zájazdov po okolí. Trochu som očakávala, že nám aj len tak priblíži možnosti "svojpomocne" niečo si pozrieť. Poskytol nám informácie, ako postupovať pri príchode na Slovensko, telefónny kontakt na neho v prípade potreby a od vtedy som ho nevidela, až keď znova prišla ďalšia skupina turistov. 3. Rodinný hotel - Myslela som, že tam bude viacej priestoru pre deti, len bazén deťom nestačí, keďže "rodinný". Rodinný sa myslelo asi, že je tam zamestnaná rodina. 4. Ubytovanie, ale super. Každý deň upratané, strava OK. Vzdialenosť od mora vyhovovala.
  • Ďakujem cestovnej kancelárii Solvex opäť za krásnu dovolenku v BG na Slnečnom pobreží v hotely Imperial palace. Vzhľadom na situáciu bolo všetko super, akurát sem tam zmätok pri vydávaní servisu k jedlu, nakoľko chýba personál. No nič hrozné, trošku sme si počkali na nôž, alebo lyžičku :) Vrelo odporúčam, som maximálne spokojná.
  • Zdravím s manželkou sme boli 9.7.2021 odletom z Košíc na dovolenke na ostrove Rodos kde sme mali super delegáta Dalibora, ktorý sa nám všetkým pravidelne venoval .Týmto sa chcem poďakovať za úžasnú dovolenku a super Delegáta , ktorý zastupuje vašu cestovnú kanceláriu ktorého si vážte pozná danú destináciu ako keby tam býval celý život je nápomocný 24hod denne vie čo má klientom ponúknuť.Este raz srdečná vďaka s pozdravom Jozef & Jozefína.
  • Chceme sa s manželom poďakovať, za skvelú dovolenku na Slnečnom pobreží v hoteli Blue Pearl v termíne od 6. do 16.7.2021.Služby hotela sú na vysokej a profesionálnej úrovni, Strava pestrá chutná a vo veľkom množstve. Taktiež chceme poďakovať delegátom Martinke a Andrejovi, Sú kedykoľvek ochotní pomôcť či poradiť. Ešte raz ďakujeme a určite to budeme chcieť zopakovať.
  • Práve sme sa vrátili z dovolenky v hoteli ORIOS v Prímorsku. Spokojnosť s dovolenkou od počiatočného transferu po ukončenie pobytu. Hotel rodinného typu v blízkosti pláže na okraji promenády. Izba s balkónom, kúpelňa spolu s WC, klimatizácia. Izba uprataná každý deň, doplnený toaletný papier, výmena prádla a ručníkov. Jedáleň hotela čistá, výber jedla postačujúci. Otvorená aj terasa kde sa tiež dalo stolovať. Personál hotela veľmi milí, ochotní. Človek sa cítil ako doma. Pláž nádherná, dlhá cca 1 km. Na pláži vám hotel ORIOS ponúka slnečníky a lehátka zdarma. Je vyhradený priestor pláže pre tento hotel, čo je nenahraditeľné plus vychutnávať si dovolenku bez tlačenice ľudí a ďalších poplatkov za servis na pláži. Moje poďakovanie patrí pracovníkom SOLVEX v Poprade pre odporúčanie tohto hotela, rovnako aj delegátom Andrejovi a Martine , ktorí nás sprevádzali pobytom. Hotel budem odporúčať svojím známym. Ešte sa tam raz vrátim.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00