Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravux Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Špeciálne akcie podľa destinácie
Typ zájazdu

Ostatné
Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotela


Vyberte si krajinu


x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Dobrý deň, dnes sme sa s rodinou vrátili z dovolenky z hotela Afandou beach na Rodose. Klidná lokalita, boli sme spokojní. Hlavným dôvodom je ale poďakovanie sa pani delegátke Martine za ochotu, čas a trpezlivosť a že z nemožného spravila možné. Ďakujeme, rodina Blatnická.
  • Dobrý deň, práve sme sa vrátili z dovolenky od 4.6.-11.6.2019 v hoteli Calypso, ktorý nás príjemne prekvapil. Profesionálny prístup, záujem o naše pohodlie a pomoc pri rečovej bariére od paní delegátky Martiny nám pobyt dal do polohy "no problem, no stres" a dovolenku zdokonalil. Okrem iného sa nám páčilo, že keď bola schôdzka dohovorená na určitý čas, tak paní Martina tam bola vždy presne. Vďaka ňej bolo zorganizované prekvapenie - mini rodinná oslava narodenín.
  • Dobry den byla jsem od 12.4 do 19.4. V hurghade hotel hawaii le jardin byli jsme velmi zpokojeni moc dobry hotel . Doporucuji. A hlavne se nam libil dokonaly a profesionalni pristup pana delegata Walid Darwisch .Dekujeme meli jsme krasnou dovolenou. S pozdravem Hana Dementev.
  • .. aj my
  • Vďaka CK Solvex sme prezili najkrajsiu dovolenku v Kalabrii!!!
  • Delegatka Lilly Bartakovics velmi ochotny pristup aj napriek problemom s hotelom vsetko ochotne riesila v kazdu aj nocnu hodinu. Dakujeme
  • Ďakujem veľmi pekne CK Solvex, za krásnu dovolenku v Turecku v hoteli Kirman Belazur v Beleku. Vybavenie dovoleky bolo rýchle a bezproblémové, ako aj celý jej priebeh - let, trasnfer, aj výborná delegátka Ivana. Hotel je moderný a výborne udržiavaný, s kvalitným servisom služieb, bohatými animačnými programami, vlastným akvaparkom a širokou ponukou športových aktivít ako aj večerných podujatí. Má vlastnú širokú pláž s dostatočným množstvom lehátok a plážovým barom s jedlom. Perosnál milý a ústretový. Izby sú krásne a denne upratované, minimar dopĺňali každý deň zdarma. Okrem hlavnej reštaurácie má hotel ešte 4 ala carte reštaurácie, ktoré sú taktiež zdarma počas celého pobytu. Vrámci celého rezortu je rozmiestnených niekoľko barov, takže vždy je všetko "poruke". Hotel určite odporúčam všetkým, aj rodinám s deťmi.
  • Dakujem za skvelú dovolenku na prekrásnej Sicilii v hoteli Alexander, všetko bolo prefektné a dufame, že sa tam opať vrátime s rodinou. Špecilálne podakovanie sympatickej delegátke Veronike.Už sa teším na budúci rok opať so Solvexom. Váš stály klient Juraj s rodinou:)
  • Bulharsko - Je to pěkné ;)
  • My jsme byly v Bulharsku v Pomorie, bylo to perfektni

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

First Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00