Dovolenka s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do
Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu

x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Typ zájazduOstatné


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu

x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Boli sme s rodinkou v hoteli Sunmelia Beach resort. Bolo nám tam úžastne. CK zabezpečila všetky prevozy bez problémov, delegátka bola k dispozícii cez WA kedykoľvek sme potrebovali. Počas dovolenky sme nenarazil na žiadny problém (našťastie 😉). Určite by sme sa tam chceli vrátiť aj o rok. Ďakujeme Zanetke Kiacikovej za perfektné sprostredkovanie a vybavenie dovolenky 😉👍
  • Bola som na dovolenke v Hoteli Sania. Bola som veľmi spokojná s prístupom a ochotou personálu. Kuchyňa bola výborná, personál veľmi nápomocný a ústretový. Hotel je čistý, malý a tichý, kúsok od pláže. Veľmi pekne by som chcela poďakovať za skvelý zážitok, určite sa sem budem znova rada vracať. Jednoznačne odporúčam tento hotel aj destináciu. Jediné , čo ma sklamalo bola naša pani delegátka, ktorá sa počas celého pobytu neukázala ani nenechala na seba kontakt. Stalo sa mi to 1x a to chodím cez vašu CK do tejto destinácie 10 rokov.
  • Dobrý deň. Boli sme na dovolenke v Bulharsku v Obzore v hoteli Sania. Musím jednoznačne vyzdvihnúť tento hotel, nakoľko sa veľmi podieľali na našej dovolenkovej pohode. Cítili sme sa ako doma a neskutočne vítaní. Zamestnanci tohto hotela sú jednoducho neskutočne úžasní a kuchyňa v tomto hoteli je niečo, na čo ešte dlho budem spomínať, keďže to bolo nebíčko v papuľke. Hotel je menší, rodinný, tichý a čistý. Pláž je od hotela asi 5 minút peši. Jednoznačne sme boli veľmi spokojní a radi sa sem budeme znova vracať. Jediné čo by som vytkla CK je, že sme našu delegátku počas celého pobytu ani nevideli ani nestretli, tým pádom sme ani nevedeli, či sú v ponuke nejaké fakultatívne výlety ani na aké číslo máme volať v prípade poťiaží.
  • Dovolenka v Casa Fora Beach Resort Side - Turecko cez vašu cestovnú kanceláriu bola úžasná. Od prvotnej spolupráce s cestovnou kanceláriou Irisis, cez prepravu, delegátky v Turecku, príjemný hotel (čisté izby, milý servis), skvelé jedlo, príjemní zamestnanci, super more a pláž (pieskovo-kamienková - je dobré mať obuv do vody). Ešte spomeniem pekný, čistý a veľký bazén pri hoteli vhodný na plávanie. Veľmi sme si oddýchli, ďakujeme, Tri grácie z Popradu : )))
  • Ďakujeme za super dovolenku v Turecku. Služby ck Solvex sme využili viac krát a budeme využívať aj naďalej.
  • Dobrý deň. Akurát dnes sme sa vrátili z Rodosu. Ďakujeme veľmi pekne za krásnu dovolenku a hlavne našej delegatke Erike Sebok za užitočné informácie a pomoc.
  • Pred týždňom sme sa vrátili z Grécka ( Rhodos - Faliraki ) hotel Evita Elite, novozrekonštruovaný a voňavý hotel, ešte trošku je potrebné niektoré veci dotiahnuť do konca ale inak super ... krásny bazén, na ktorý chodili aj z iných hotelov ( niekedy bol plný ), strava dostačujúca takže krásna dovolenka ... doporučujem .Oľga
  • Grécko,Kréta Hersonissos hotel ERI Beach Pobyt na prelome august-september 2022.prílet i odlet bez problémov, transfér do a z hotela sa rozvozom a zbieraním klientov dvoch cestoviek (Solvex a Orange travel) predĺžil z 25 počiatočných komplikáciách keď nás ubytovali v suteréne hotela s výhľadom na múr kuchyne sa po sťažnostiach a po jednom dni podarilo delegátovi s manažérom hotela vyriešiť k našej spokojnosti.Strava dobrá, pitie z kelímkov z automatov,Brendy a ouzo ako jediný tvrdý alkohol boli otrasné .víno biele a červené bolo pitné len so sódou resp. kolou.Na miešané drinky zabudnite.Pivo pitné len po dochutení ako radler.Malý vstup do mora s možstvom kúsavých rybičiek. Plocha s ležadlami a slnečníkmi stačila pre záujemcov a bola bez poplatkov. Výhodou bolo že deti s rodičmi boli pri detských vodných atrakciach a v oddelelom morskom jazere a nerušili ostatných.Wifi len v recepcií.Doporučujem pre rodiny s malými deťmi a nie pre milovníkov nočného života pri drinku.Ja už by som tam druhýkrát niešiel
  • Boli sme na Kréte v hoteli Porto Grecco v auguste. Ubytovali nás v budove oproti hotelu. Bola to izba na prízemí s výhľadom na prašné parkovisko, takmer bez okna, so skriňou, v ktorej neboli nielen ramienka na šaty ale ani tyč na ramienka! Boli sme veľmi sklamaní z tohto ubytovania, kontaktovali sme delegáta a napísali sťažnosť na cestovku. Cestovka hrala mrtveho chrobáka a naše sťažnosti reagovala až o 30 dní. Bolo nás tam viac nespokojných. Ubytovanie nezodpovedalo popisu cestovky, ani fotkám. Delegát nám sprostredkoval výmenu izby za lepšiu,Pokazilo nám to začiatok dovolenky. Potom sme sa snažili si ju užiť lebo strava a more bolo fajn. Akurát cestovka ešte mohla upozorniť, že sú tam veľmi úzke pláže a za 1 lehátko vyberali 15 eur na deň! Našu sťažnosť nám cestovka neuznala, takže už so solvexom nepôjdeme.
  • Boli sme na Kréte v hoteli Porto Grecco v auguste. Ubytovali nás v budove oproti hotelu. Bola to izba na prízemí s výhľadom na prašné parkovisko, takmer bez okna, so skriňou, v ktorej neboli nielen ramienka na šaty ale ani tyč na ramienka! Boli sme veľmi sklamaní z tohto ubytovania, kontaktovali sme delegáta a napísali sťažnosť na cestovku. Cestovka hrala mrtveho chrobáka a naše sťažnosti reagovala až o 30 dní. Bolo nás tam viac nespokojných. Ubytovanie nezodpovedalo popisu cestovky, ani fotkám. Delegát nám sprostredkoval výmenu izby za lepšiu,Pokazilo nám to začiatok dovolenky. Potom sme sa snažili si ju užiť lebo strava a more bolo fajn. Akurát cestovka ešte mohla upozorniť, že sú tam veľmi úzke pláže a za 1 slnečník vyberali 15 eurna deň! Našu sťažnosť nám cestovka neuznala, takže už so solvexom nepôjdeme.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00