Dovolenka s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do
Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu

x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Typ zájazduOstatné


Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinu

x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Dobrý deň, boli sme ubytovaný na Kréte,destinácia Kavros,hotel Apollo,hotel rodinného ubytovania,personál milý,ústretový,strava výborná,čistota hotel super Chcem sa veľmi pekne poďakovať delegatke Kristczine za informácie o okolí,super výlet loďou na Balos nádhera. Delegátka je vždy milá, usmiata a ústretová, veľký prínos pre CK Solvex.Bolo to krásnych 10 dní,na širokých plážach, prístup do mora super,sprchy na každom kúsku plaze zdarma..Určite Vašu cestovnú kanceláriu oslovím ohľadom budúcich dovoleniek a odporúčam zákazníkom.Ďakujeme za Váš prístup,nech sa Vašej CK darí vytvárať tak krásne dovenky
  • Dobrý deň boli sme ubytovaní na Rhodose v mestečku Kolimbia silno doporučujem má to svoje čaro a hotel relax ktorý svojimi službami ponúka luxusnú dovolenku a jedlom gurmánsky zážitok. Hotel má krásny moderný interiér a krásny upravený pozemok. Zatiaľ najlepšia dovolenka. Veľmi by som sa chcel poďakovať pani s cestovnej kancelárii veľmi príjemná a čo je hlavné výborne vie poradiť a určiť si vyberieme aj dovolenku u vás aj budúci rok ďakujeme za všetko.
  • Hotel Colosseo : mínusy - slabá hygiena v jedálni a wc, štípance od blchy na prístelke (diagnostikovala dr na Slov.), staré zariadenie izieb, nekvalifikovaný personál. Plusy - blízkosť pláže, veľmi ústretová a ochotná delegátka Ingrid.
  • Dobrý deň, boli sme od 9.8.-16.8. 2022 v Bulharsku, Slnečné pobrežie. Boli sme veľmi spokojné s hotelom (hotel Planeta), jedlo bolo super, služby, prístup - doporučujeme. Upratovanie izieb bolo tento rok veľmi slabé, iba vymenili uteráky a vyniesli kôš. Pláž tiež výborná, blízko od hotela. Jedine negatívum bola dĺžka pobytu, prvý deň sme prišli až na večeru a v posledný deň sme išli skoro ráno. Pobyt teda len na 6,5 noci a nie 7/8 noci ako sa predáva. Toto by mohla CK do budúcna lepšie naplánovať, aby klient dostal to začo si zaplatí.
  • Poďakovanie CK Solvex za bezproblemovy let do destinácie RHODOS vrátane rýchleho transferu do Kolymbie a nášho hotela Kolymbia Bay Art. Všetky služby boli na profesionalnej urovni a delegátka Martina - vynikajúci prístup k nám - turistom, či uz informáciami o stredisku, odporúčaním na výlety, rôzne tipy a rady na vyuzitie sluzieb. Náš hotel bol príjemný, strava v pohode, vecer servírované večere , čisté more, pokojné stredisko a len pár minut chôdze a ste v rušnom centre. Presne, ako má byť. Ďakujem a teším sa na ďalšiu dovolenku s Vami.
  • Strávili sme dovolenku v BG v hoteli Cook ´s Club Sunny Beach v termíne 29.7.-5.8.2022. Hotel je deklarovaný ako 18+, ale vzhľadom na to, že je v obľube hlavne medzi mladými, treba počítať s tým, že od 10-23.00 hrá každý deň pri bazéne DJ a aj s tým, že zábava mladých pri bazéne často pokračuje aj po 23.00 dlho do noci. Takže určite neodporúčam záujemcom o pokojnú a tichú dovolenku. Inak sme boli s hotelom spokojní aj čo sa týka stravy, čistoty, lokality- cca 300m od pláže. Veľkou nevýhodou je to, že hotel nemá vlastnú hotelovú pláž a uprostred sezóny sú verejné pláže na Slnečnom pobreží veľmi preplnené a tiež treba počítať s cenou plážového setu 15,-EUR/ deň.
  • S cestovkou Solvex sme boli spokojny..,leteli sme do Bulharska,slnečné pobrežie, vybraný hotel tiež fajn..,nemám žiadne výhrady,všetko bolo v poriadku..dakujeme..doporučujem..
  • Ďakujeme za krásnu dovolenku a zážitky, ktoré nám pani delegátka poradila ako svojpomocne ísť na výlety, ako sa najjednoduchšie dostať do Side a do bazárov, so stravou a ubytovaním sme boli spokojní. Ubytovanie bolo primerané veku hotela, strava rozmanitá, každý deň sme si vedeli vybrať niečo iné. Informácie o odlete sme mali v presne stanovený čas. Všetko bolo presne ako malo byť, nie je čo vytknúť. Pekný deň
  • Ďakujeme za krásnu dovolenku, ktorú sme absolvovali v júni 2022 v stredisku Alanya v hoteli Antique Roman Palace. Všetko bolo perfektné, hotel je nádherný a služby v ňom sú na vysokej úrovni. Delegátka Simonka bola veľmi milá a ochotná. Malým mínusom bol na hotelovej pláži a v okolí pomerne problémový vstup do mora. Napriek tomu sa tam v budúcnosti rady vrátime.
  • Ďakujeme za krásnu dovolenku v Obzore s ubytovaním v hoteli Sania. Boli sme maximálne spokojní. Veľmi príjemní majitelia a personál, izby čisté, raňajky výborné - páčilo sa nám, že sa každý deň obmieňali. Poloha hotela taktiež skvelá, je odtiaľ blízko na pláž aj do centra mesta. Určite sa radi vrátime, keďže Obzor je naša obľúbená destinácia.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 20:00

So - Ne 9:00 do 20:00