Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

flag-sk flag-cz
Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu


x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Špeciálne akcie podľa destinácie
Typ zájazdu
OstatnéÚroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotela


Vyberte si krajinu
x Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Ďakujeme Ck Solvex za príjemne strávenú dovolenku na Zlatých pieskoch. Veľké poďakovanie patrí delegátke Tamare za jej láskavý prístup. Taktiež aj delegátkam na letisku a v autobuse. Naozaj svoju prácu robia profesionálne a zodpovedne. Hotel bol pekný a čistý. V jedálni skvelá čistota , hygiena na vysokej úrovni a veľmi usilovný personal. Chutné , bohaté a krásne naaranžované jedlá, úplný dostatok z každého druhu. Tešíme sa nabudúce.
  • V Turecku sme boli spokojní. Super pláž, super hotel a super delegátka, všetko vysvetlí aj delegátka vedela hneď napísať správu cez WhatsApp, keďže sme nepočujúci aj pomôžu. Nemusíte tam vôbec báť. Sme tam po druhý krát , budeme aj radi znovu. ;)
  • Ďakujeme za skvele strávenú dovolenku na Krete- hotel Apollo. Hned po prichode sme boli ubytovaní, pripravili nám jedlo. All inclusive fungoval super, transfer na pláž (pláž je 18 minút pešo). Odlet aj prílet na čas. Informácie od CK boli dostatočné, komunikácia cez mail bezproblémová, ďakujeme referentke predaja p. Botkovej (pobočka Nitra) za všetky potrebné informácie a príjemne strávenú dovolenku.
  • Chcel by som veľmi krásne poďakovať delegátkam, ktoré sa o nás po celý čas starali a boli veľmi milé a ústretové. Ide o pracovníčky Izabelu a Tamaru, ktorím aj teraz touto cestou veľmi pekne ďakujeme. Bolo to v termíne od 7.7.-14.7.2019. Naozaj profesionálny prístup. Miro
  • Týmto by som chcela veľmi pekne poďakovať za profesionálny prístup, veľmi milé a ústretové jednanie pani Leškovej, s ktorým sa mi venovala pri hľadaní našej dovolenky. Určite Vás budeme odporúčať ďalej a cením si čas, ktorý ste s nami strávili. :)
  • Dobrý deň, boli sme v Turecku v Side na 12 dní v hoteli Side Crowm Palace a dovolenku hodnotím veľmi pozitívne, nádherné prostredie, super služby, naozaj nie je čo vytknúť. Ďakujem aj našej pani delegátke Simone za milý a profesionálny prístup. Turecko určite navštívime opäť.
  • Dobrý deň Boli sme na dovolenke v Turecku,Antalya, hotel Sural Resort, skvelá dovolenka, deti nadšené. Český animátori,mladí a veľmi milí ľudia. Krásny rezort, nie je čo by som hodnotila negatívne. Ďakujem pani Žanete Papiernikovej za výborný typ na dovolenku a veľmi profesionálny prístup.
  • Dobrý deň, boli sme na dovolenke v Primorsku , hotel Belitsa od 20.06.-27.6.2019. Chcem vyzdvihnúť ochotu a profesionálny prístup delegátov Adriany a Braňa, ktorí sa nám venovali, keď sme riešili problém s ubytovaním. Veľmi pekne ďakujeme za záujem a milý prístup.
  • Krasna dovolenka, nadherne historicke mesto, prijemny hotel Virginia, super sluzby... 👌 Velka vdaka super delegatke Martine! ❗💓 Lepsiu delegatku si ani nemozte priat! Dakujem 😍 odporucam Rodos kazdemu 👌
  • Dobrý deň, dnes sme sa s rodinou vrátili z dovolenky z hotela Afandou beach na Rodose. Klidná lokalita, boli sme spokojní. Hlavným dôvodom je ale poďakovanie sa pani delegátke Martine za ochotu, čas a trpezlivosť a že z nemožného spravila možné. Ďakujeme, rodina Blatnická.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
17 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

flag-sk flag-cz