Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

flag-sk flag-cz
Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravu
x Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava

Typ zájazdu

OstatnéÚroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotelaVyberte si krajinux Zrušiť filter

Referencie cestovnej kancelárie Solvex

Kontakt

Týmto čestne vyhlasujem, že som majiteľom e-mailovej adresy a ako dotknutá osoba zároveň dávam spoločnosti SOLVEX s.r.o. so sídlom Námestie SNP 15, 811 06 Bratislava, IČO: 35 809 728, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 23857/B ako prevádzkovateľovi svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, e-mail a telefónne číslo na marketingové účely, a to na obdobie 5 rokov. Ako dotknutá osoba som oprávnená svoj súhlas kedykoľvek odvolať prostredníctvom svojej žiadosti na e-mail: solvex@solvex.sk. Detailné info v súvislosti s ochranou osobných údajov nájdete v dokumente "Zásady ochrany osobných údajov".
  • Sun beach Lindos Rhodos skvelé odporučame
  • Vďaka CK Solvex sme prezili najkrajsiu dovolenku v Kalabrii!!!
  • Super slnečná dovolenka na Slnečnom pobreží, ktorú nám spríjemnila aj vaša delegátka Ema z Oravy svojou ústretovosťou. Ďakujeme.
  • Ja by som sa chcela veľmi poďakovať cestovnej kancelárii Solvex, ako aj p. Leškovej za ochotu a pomoc pri vyberaní dovolenky. Dovolenku sme si užili, bolo skvelo, odporúčam. Už dávno som nebola so všetkým tak spokojná. Gabriela
  • Dovolenka bola super, velká spokojnosť oddýchli sme sia nabrali síl do dalšej dovolenky budúci rok by sme chceli vyskušať Cyprus ak budete mat zaujímavé ponuky sem snimi....ďakujeme veľmi pekne
  • Chcela by som sa podakovat CK Solvex za super dovolenku v Ciernej hore - Vila Babovic Canj, hlavne delegatkam Janke a Deniske. Bolo krasne, vylety, ktore nam delegatky ponukli boli vyborne organizovane, mame velmi pekne spomienky.
  • Ďakujem za sprostredkovanie dovolenky v Turecku - Surral Hotel - rezort. Dovolenka úžasná, služby výborné, rezort čistý, strava na 1*. Všetko na výbornú. Maximálna spokojnosť a veľká vďaka delegátke Janke. :)
  • Bulahrsko - Byli jsme bylo moc pěkné možná zas někdy.
  • Včera jsem přiletěla z Bulharska hotel viand-sanny beach..je tam moc hezky
  • V termíne od 31.7.-10.8.2018 som absolvovala pobyt v Hoteli Riva Park 4*. Je to nový hotel, s tromi bazénmi, animačným programom, s rôznorodou stravou, cca 6-7 minút od pláže (pozvoľnou dovolenkovou chôdzou). Cestovná kancelária Slovex je jej delegáti sú na vysokej úrovni. Ústretovosť, ochota a pozitívny prístup delegátky Emy z Oravy bol nadštandardný. Ďakujem za skvelú dovolenku a oddych.

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
17 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

First Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

flag-sk flag-cz