Leto s nami

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00

Vyberte krajinu, stredisko, hotel ...
Od - Do

Od

Do

Dĺžka pobytux Zrušiť filter
Dospelí


x Zrušiť filter
Deti

x Zrušiť filter
Doprava

Vyberte si dopravux Zrušiť filter
Rozšírený filter

Termín
Cena

EUR

Strava
Špeciálne akcie podľa destinácie
Typ zájazdu

Ostatné
Úroveň hotela od

Úroveň hotela do

Vybavenie hotela


Vyberte si krajinu


x Zrušiť filter

Za lacno k moru? Máme pre vás 2 tipy

Chceli by ste ísť k moru, no s financiami to nie je až také ružové? Nevešajte hlavu, vysnívanú dovolenku môžete mať aj za menej peňazí. Poradíme vám, kam sa vybrať.

Bulharsko – pokojné a cenovo výhodné Primorsko

Okrem toho, že patrí medzi najznámejšie a najvyhľadávanejšie prímorské letoviská s čistučkou prírodou, zaraďuje sa i k tým cenovo najvýhodnejším. Letenka spolu s ubytovaním v 3 a pol hviezdičkovom hoteli vás môže vyjsť okolo 400 eur aj s príplatkami.

Stravovacie možnosti sú pestré – raňajky, polpenzia, plná penzia či all inclusive. No, ak by ste sa chceli stravovať viac podľa seba, s potravinami si tu vôbec nemusíte robiť starosti. Ich ceny v Bulharsku patria k najlacnejším v rámci Európskej únie. Za základné potraviny, ako sú voda, mlieko, múka, chlieb, zemiaky, ryža či cestoviny, zaplatíte o niekoľko centov menej ako na Slovensku.

Užijete si tu štýlové reštaurácie, útulné kaviarničky, posedíte v pokojných vinárničkách.

Cez deň na vás čaká priezračné more s dvomi nádhernými pieskovými plážami a širokou ponukou vodných športov.

Výlety tu takisto nie sú finančne náročné. Môžete absolvovať napríklad tradičný bulharský večer s množstvom dobrého jedla, pitia a zábavy. Ak túžite po histórii, vyberte sa do neďalekého Sozopolu. Romantici ocenia plavbu po rieke Ropotamo, ktorá je i jedinečnou prírodnou rezerváciou.

Náš tip na hotel: Hotel Julia

Bulharské Ropotamo

Zdroj obrázka: wikimapia.org

Kalábria – v Scalei ušetríte a pritom veľa uvidíte

Špičku talianskej čižmy - Kalábriu si užijete celoročne, pretože je tu teplo takmer stále. Ide o chudobný región, teda i lacnú destináciu. Ak si zvolíte letovisko Scalea, užijete si čaro starého mesta s úzkymi uličkami a kostolmi, na kopci so starým normandským hradom a starobylou obrannou vežou Talao. No súčasne vám bude k dispozícii i moderná časť s množstvom hotelov, kultúrnych a športových možností.

Za letenku spolu s ubytovaním v 3-hviezdičkovom, ale nezriedka aj v luxusnejšom hoteli, zaplatíte približne 500 eur aj s príplatkami. Dovolenka je tu finančne nenáročná, no služby na jednotku. Domáci sú pohostinní a vládne tu pohodová atmosféra.

Zo stravovacích možností máte na výber polpenziu, plnú penziu, či light all inclusive. V reštauráciách sa pokojne najete aj do 10 eur, v obchodoch majú porovnateľné ceny s našimi a ani za hotely si nepýtajú veľa...

A tunajšia krajina vás určite očarí - jaskyne, skalnaté útesy, tie najkrajšie piesočnaté pláže, takmer stovka hradov, fascinujúce výhľady.

Náš tip na hotel: Hotel Parco Dei Principi

Kalábria - Scalea

Zdroj obrázka: gotravelaz.com

Prečo Cestovná Kancelária Solvex?

certifikát
EN ISO 9001 : 2015
najviac letovísk
v Bulharsku
20 rokov na trhu
každý rok novinky
vo všetkých letoviskách
dostupný delegát
kvalitní a skúsení
zamestnanci
extra zľavy
pre verných klientov

Last Minute na email

Odoberajte First Minute a Last Minute akcie CK Solvex do e-mailu

02 / 2100 2100

Po - Pia 9:00 do 21:00

So - Ne 9:00 do 21:00